To będzie moda z najwyższej półki i z najodleglejszych zakątków świata! Już 7 maja w Avenidzie Poznań zostanie otwarta prestiżowa wystawa kolekcji „Zawsze z kobietą” Doroty Wróblewskiej, prezentująca nieosiągalne dziś okazy torebek sprzed wieków. Historyczne eksponaty takich marek jak: Karl Lagerfeld, Whiting&Davis, Mandalian, Joyce Morgan, Leslie Holm czy Howard Heartsfield będzie można oglądać w poznańskim centrum handlowym do 19 maja.


Torebka to nieodłączna część kobiecej garderoby. Jako obiekt zainteresowania projektantów mody, kolekcjonerów dzieł sztuki i pasjonatów oryginalnego stylu, stała się również pretekstem do stworzenia wyjątkowej kolekcji eksponatów pochodzących z odległych zakątków świata i manufaktur znakomitych mistrzów. Wystawa „Zawsze z kobietą” Doroty Wróblewskiej – znanej producentki pokazów i autorytetu w świecie mody – jest jedyną tego typu wystawą mobilną w Europie. Cieszymy się, że klienci Avenidy będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowe torebki pochodzące z XX, XIX, a nawet XVII wieku. Jestem pewna, że wystawa zachwyci szerokie grono osób, nie tylko pasjonatów mody i sztuki. Na naszych klientów będą ponadto czekać dodatkowe atrakcje – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Wystawie „Zawsze z kobietą” będzie towarzyszyć akcja „Kochamy torebki”. Klienci, którzy w dniach 14-19 maja zakupią w Avenidzie Poznań plecak, kopertówkę, torbę, torebkę, torbę podróżną lub walizkę, będą mogli odebrać kartę podarunkową.

Otwarcie wystawy „Zawsze z kobietą” odbędzie się 7 maja w Avenidzie Poznań. Torebki będzie można oglądać do 19 maja w godzinach otwarcia galerii na poziomie 1. Szczegóły akcji „Kochamy torebki” dostępne są na stronie www.avenidapoznan.com.