Multithumb found errors on this page:

Could not create image: /home/logsped2/domains/farmaurody.com/public_html/cache/multithumb_thumbs/b_0_0_0_00_images_galeria_uroda_wlosy_l4534564f3432f34.jpg. Check if you have write permissions in /home/logsped2/domains/farmaurody.com/public_html/cache/multihumb_thumbs/
Czytaj więcej...
Lato w pełni, dlatego warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że na promieniowanie UV oraz wysokie temperatury narażona jest nie tylko skóra, ale również włosy. Zaniedbania w tym przypadku będą skutkować trwałymi uszkodzeniami delikatnej struktury włosa.

Czytaj więcej...
Kanony piękna nie są niczym stałym. Doskonale obrazują to trendy nie tylko w architekturze, ale i w tym, jak dbamy o siebie. Panujący jeszcze dekadę temu kult chudego ciała ustąpił miejsca wyrzeźbionej i zdrowej sylwetce, a drakońskie diety ustąpiły pola modzie na fitness. To wszystko przełożyło się i na potrzeby osób korzystających z osiągnięć medycyny estetycznej, w której zaszczytne miejsce zajmuje dziś nieustannie rozwijająca się kosmetyka hi-tech. Czy można powiedzieć, że to właśnie ona stała się sztuką naszych czasów?

Czytaj więcej...
Zgodnie z filozofią ajurwedyjską, sekret tkwi przede wszystkim w równowadze ducha, zdrowej diecie oraz pielęgnacji opartej o naturalne składniki. Ajurweda i uroda były powiązane ze sobą od początku. Zgodnie z tą filozofią pielęgnacja zaczyna się od relaksu i wyciszenia, ponieważ spokój wewnętrzny jest podstawą dobrego samopoczucia, które ma ogromny wpływ na stan naszej urody. – Im lepiej zadbamy o siebie od środka, tym bardziej promienny będzie nasz wygląd. Dlatego pielęgnację warto rozpocząć nie tylko od wprowadzenia zbilansowanej diety, ale także zadbać o odpowiednią suplementację. Najlepiej taką, która jest oparta o naturalne, aktywne składniki, pomagające nie tylko w stanach ogólnego osłabienia organizmu, ale wykazujące również działanie spowalniające procesy starzenia – wyjaśnia Iza Jabłońska, założycielka marki Medere.

Czytaj więcej...
O zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej słyszał już chyba każdy i mogłoby się wydawać, że wiemy już o nich wszystko. Niestety taka popularność niesie za sobą również powielanie fałszywych informacji i upowszechnianie wielu mitów. Jaka jest prawda o botoksie i czy jest to zabieg również dla Ciebie? Sprawdź to!

Czytaj więcej...
Alternatywa dla botoksu, młodszy wygląd bez sztucznego efektu maski, jedna z najskuteczniejszych metod medycyny niechirurgicznej – to tylko kilka określeń podkreślających zalety osocza bogatopłytkowego. Czym jest i jak działa opowiada dr Anna Suwalska z Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL.

Czytaj więcej...
Ile to już razy słyszało się o brązowych plamach, nierównomiernej opaleniźnie, której naprawdę daleko było do naturalnie opalonej skóry, nie wspominając o efekcie ubocznym w postaci zabrudzonych ubrań. Faktem jest, że na forach i w gronie koleżanek samoopalacze nie cieszą się zbyt dobrą sławą, ale warto nie polegać tylko na tych opiniach i mimo wszystko poszukać idealnego dla siebie. Znalezienie spełniającego swoją rolę kosmetyku jest jak najbardziej możliwe, szczególnie gdy zastosuje się go zgodnie ze wskazaniami. Ze szkodą dla nas samych nierzadko zapominamy, że skóra do użycia samoopalacza wymaga przygotowania.

Czytaj więcej...
MyGlam to polski startup z branży beauty oparty o innowacyjną aplikację dostarczającą usługi kosmetyczne z dojazdem do klientek. Debiutujące na polskim rynku rozwiązanie pozwala na zamówienie kosmetyczki, wizażystki, fryzjerki czy stylistki paznokci i dostarczenie usługi w dowolnym miejscu w ciągu kilku godzin.

Czytaj więcej...
17 lipca br. odbyła się inauguracja Fashion Film Fetish – jedynego w Polsce cyklu filmów poświęconych modzie, sztuce i designowi, który po raz pierwszy powstał we współpracy z dystrybutorem światowego kina Gutek Film oraz kultowym, stołecznym kinem Muranów. Podczas wydarzenia pokazano przedpremierowo dokument „McQueen”, na który wcześniej zapraszali sami reżyserzy.